Komunikat: Drodzy gracze. Jesteśmy w trakcie prac nad nową wersją gry. Choć będzie to kontynuacja obecnie tkanej przez nas historii, to z powodu wielkich zmian w sposobie tworzenia i rozwijania postaci, będziemy zmuszeni zakończyć obecne wątki, pożegnać obecne postacie i rozpocząć nową grę nowymi bohaterami. Planowany start nowej wersji powinien mieć miejsce we Wrześniu - do tej pory macie czas, by dopiąć na ostatni guzik swoje fabuły i może nawet odejść z hukiem 🙂 Po więcej informacji na ten i inne tematy zapraszamy na naszego Devbloga.
Toril jest prawdopodobnie pierwszą tekstową grą fabularną, której zasady umożliwiają graczom niemal całkowicie swobodną kreację fabuły. Odrzuć swoje przyzwyczajenia, zapomnij o zakazach i nakazach znanych Ci z innych gier tego gatunku, przygotuj się na całkowicie nowe możliwości.

Konkrety?

Odpowiada Ci taka forma gry i zgadzasz się, że najważniejsza jest opowieść? Rozumiesz, że zalety, moc i sukcesy powinny być równoważone przez wady, słabości i porażki? Zgadzasz się, że droga do osiągnięcia celu powinna być równie przyjemna, co samo osiągniecie zamierzeń?

Witamy na Torilu :)© 2014- Potwórcy na silniku Vallheru Team